Teslimat Bilgileri
TESLİMAT BİLGİLERİ
TESLİMAT VE İADE BİLGİLERİ
eczanedesin.com'dan vermiş olduğunuz siparişler en geç 3 iş günü içerisinde sevkedilecektir.
Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar günü) vermiş olduğunuz siparişler pazartesi günü sevkedilecektir.
İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI : 
eczanedesin.com ' da satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.eczanedesin.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.eczanedesin.com sitesinden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve eksik olan ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir. 
Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:  
İade Süresi : 
Genel olarak satın aldığınız ürünleri kutusunu açmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, satın aldığınız tarihten itibaren yedi (7) gün içinde teslim aldığınız şekliyle ürünü, ürün faturası ile iade edebilirsiniz. 
Siparişini verdiğiniz ürünleri kargo çıkışı yapılmadan önce gerekçe belirtmeksizin iptal edilmesini istiyorsanız info@eczanedesin.com adresine veya iletişim formlarından sipariş iade kısmından iade talebinde bulunabilirsiniz.Onay alındıktan sonra 7 iş günü içersinde ödemiş olduğunuz miktar kredi kartınıza  sorunsuz biçimde iade edilir. 
İade Şartları : 
İade etmek için gönderdiğiniz ürünlerde eksiksiz olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir. 
Ürünün faturası,7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin orijinal kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ancak eczanedesin.com ' un bazı kategorilerinde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir. 
İade etmek istediğiniz ürünlerinizi -ürünle ilgili istatistiki çalışma yapılabilmesi için- iade sebebinizi bildiren bir not eki ve faturanız ile gönderiniz. 
İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır. 
eczanedesin.com'a gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1- 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır. 
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 
İade Süreci : 
İiade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte ürünü neden iade ettiğiniz belirtiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. eczanedesin.com'a gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. 

Subscribe Our Newsletter

whatsapp